שאלות נפוצות – צילומי הריון 2017-07-26T13:43:47+00:00

שאלות נפוצות – צילומי הריון

הריון

הריון

כמה זמן מראש יש לתאם צילומים?

התזמון הנכון לצילומי הריון משתנה מאישה לאישה. הזמן המתאים אצל רוב הנשים הינו במהלך השבועות 30-34 בהם הבטן מספיק בולטת, אך את עדין מרגישה נינוחה עם עצמך ולא כבדה ועייפה. אני ממליצה לא לחכות לשבועות האחרונים בהם העייפות מתגברת והבטן מנמיכה גובה.
חשוב שתקבעי צילומים ביום בו את (פרטנר ו/או ילדים במידה ומצטלמים) פנויים ונינוחים

 את מי אפשר להביא לצילומים?

בן הזוג יותר ממוזמן לצילום זוגי . במידה ויש עוד ילדים, מומלץ שיצטרפו גם. אחרי הכל, מדובר בהזדמנות נפלאה שלא נקרת בדרכנו כל יום- לתעד את כל המשפחה יחד.
חיות מחמד כמובן שמומלץ להביא,  גם הם חלק מהמשפחה ותמיד מוסיפות טאצ׳ משעשע לתמונות

״אני לא פוטוגנית, מלחיץ אותי להצטלם, איך אצא טוב בתמונות?״

לאחר ניסיון רב שרכשתי בצילום נשים שאינן מנוסות מול מצלמה, יש לי ארגז כלים עשיר שמאפשר לי לדעת כיצד לגשת לכל אישה ואישה ולתת לה להרגיש הכי בנוח שיש. ברגע שאת מרגישה בנוח, את נראית הכי טוב וזה מיד מתבטא ומשתקף בתמונות.
אני אנחה אותך לאורך כל הצילומים, ואבחר יחד איתך את זוויות הצילום שהכי מחמיאות לך ומוציאות ממך את המיטב. יחד נתאים עבורך את הלבוש והמראה כך שהצילום ידגיש את החוזקות והיופי שבך.
הצילומים בסטודיו מתבצעים באווירה אינטימית ואישית בכדי להביא אותך למקום שבו תרגישי הכי בנוח עם עצמך, משפחתך, איתי וכמובן מול המצלמה

התמונות שאת מקבלת כתוצר סופי הן תמונות מעובדות. מהי בעצם ״תמונה מעובדת״?

אחרי הצילומים אבחר את התמונות המובחרות שלך, תמונות אלו יעברו עריכה בתוכנת ״פוטושופ״.
עריכת התמונה כוללת, תיקוני צבע וחשיפה, ניקוי העור במידת הצורך והתאמת אפקטים לכל תמונה כדי ליצור מראה ייחודי, מגוון ומעניין לתמונות שלך.
תוכנת הפוטושופ נחשבת לכלי שבדרך כלל מעוות את הטבעי ויוצר תמונה שלעיתים היא שקרית. בעבודתי אני משתמשת בכלי הזה כדי להדגיש את הטבעי והנכון ולתת יותר מקום למה שיפה, כך שהתוצר הסופי יספק תמונה כנה ואמיתית, שתשקף את מי שאת.

איזה פרטי לבוש כדאי להביא לצילומים?

מומלץ להביא פרטי לבוש שמבליטים את הבטן ואפילו חושפים אותה. אני כמובן אסייע לך לבחור את פרטי הלבוש שבהם נכון להתמקד. במידה ויש פרטי לבוש שאליהם את מתחברת במיוחד וחשוב לך שיהיו חלק מתיעוד התקופה הזו, אני ממליצה לך להביאם איתך לצילומים.
פרטי לבוש אלה לא חייבים להיות בהכרח בגדי הריון בהגדרתם. הם יכולים להיות פרטי לבוש מלפני ההריון שאת חושבת שיתאימו וישדרגו את הצילום.

איפור? שיער?

איפור ושיער הם בחירה אישית של כל מצולמת. חשוב שתגיעי כמו שאת אוהבת לראות את עצמך. כמובן שאת מוזמנת להתאפר אך חשוב להדגיש שאיפור כבד מידי אינו מומלץ, העדיפות היא לאיפור טבעי שמדגיש את תווי הפנים.
גם את השיער סדרי איך שאת אוהבת, כמובן שאם בא לך להתפנק בביקור במספרה לפני הצילומים זוהי הזדמנות נפלאה שבהחלט יכולה לתרום לסטייל.