שאלות נפוצות – צילומי ילדים ותינוקות 2017-07-26T13:41:17+00:00

שאלות נפוצות – צילומי ילדים ותינוקות

כמה זמן מראש יש לתאם צילומים?

מומלץ לקבוע צילומים כחודש מראש. הצילומים מתקיימים בשעות הבוקר/ צהריים ולכן חשוב לא לקבוע סידורים נוספים ולהשאיר את היום פנוי בכדי להגיע בראש שקט ובלי לחץ.

כמה זמן עורכים צילומי ילדים?

סשן צילומי ילדים עורך כשעה או שעה וחצי תלוי בחבילה בה אתם בוחרים.

כיצד יש להכין את הילדים לקראת הצילומים?

מומלץ לתאם צילומים לשעות בהם הילדים במיטבם ובמצב רוח מרומם. כאשר מדובר בתינוקות חשוב להתחשב בזמני ההאכלה והשינה שלהם.

לילדים גדולים יותר חשוב לספר מראש על הצילומים ולשתפם בציפיות שלכם מהם בכדי שיגיעו מוכנים לחוויה. מומלץ לשתף אותם בבחירת הבגדים והצעצועים לצילומים, כי ברגע שהם מרגישים חלק מהתהליך הם מתחברים יותר וכמובן שמשתפים פעולה טוב יותר.

מה קורה אם הילד מסרב לשתף פעולה?

החשוב מכל הוא להרגע ולא להלחץ, פשוט להנות מהחוויה. כי ככל שההורים יהיו יותר רגועים זה יוקרן גם לילדים והכי חשוב הוא שכך זה גם ישתקף בתמונה.

לכל ילד לוקח זמן להפתח ולהרגיש בנוח, אך בעיני לא תמיד חייב ״לביים״ ולהצחיק אותם בשביל התמונה המושלמת. בהתנהגותם הטבעית הם כבר ייצרו עבורנו את הרגעים הקסומים הללו בעצמם.

בעזרתכם ההורים נוכל לייצר אווירה כיפיית ונעימה. תפקידכם יהיה להגיע לצילומים מלאים באנרגיה טובה והמון סבלנות, לשעשע ולשחק עם הילדים ואני אדאג לתעד את כל זה.

גישת הצילום שלי היא טבעית חופשית וכמה שפחות מבויימת, לתת לילדים להיות עצמם להנות ואני אדאג לתפוס את הרגעים הטבעיים הללו בשבילכם.

מה יש להביא איתכם ליום הצילומים?

הכינו מראש תיק עם כל מה שדרוש לילדכם: אוכל, בקבוקים, מוצצים, חיתולים, צעצועים, בגדים להחלפה וכו׳.

יש להכין מראש מספר סטים של לבוש אותם ילבשו הילדים (הקפידו שהלבוש יהיה נקי ומגוהץ), המלצתי היא לבחור צבעים חלקים ולהמנע מצבעים והדפסים בולטים שיכולים להעמיס על התמונה .

חשוב להלביש את הילדים בפריטים שהם אוהבים והכי חשוב שהם מרגישים בהם נוח ונעים.

מומלץ להביא לצילומים לפחות חפץ אחד אהוב על הילד- משחק, או כל דבר אחר שאליו הילד מתחבר, כך יוכל להרגיש בנוח.